249-یک بازی سرگرم کننده و مفرح

برای خانم ها پیشنهاد یه بازی جالب دارم. بعضی روزا که خسته اید و حوصله کار کردن ندارین یه تابلو ورود ممنوع بسازید با متن مثلا " ورود "مریم" به آشپزخانه ممنوع" بعد با خیال راحت از اینکه اعضای خانواده از موضوع عدم ورود شما به آشپزخانه اطلاع دارند بنشینید و مطالعه کنید/فیلم ببینید/ برید سراغ سرگرمی های اینترنتی یا اینکه صرفا دراز بکشید و استراحت کنید و یک آهنگ ملایم گوش بدید و اما نکات مهم : 

  • به هیچ وجه خودتان قانون بازی را زیر پا نگذارید.حتی برای آب خوردن هم نباید برید تو آشپزخانه چه برسه به غذا پختن و ظرف شستن و تمیز کردن آشپزخانه.
  • حداکثر ماهی 2-3 بار این بازی را بکنید... "اغلب"× آقایون بیش از ماهی 3 بار طاقت این که کل یک روز یا شب کل کارهای آشپزخانه را به عهده بگیرند را ندارند.
  • اینکه یک شب آشپزی کنید و یک شب ظروف را جمع و جور کنید کاملا خستگی ادم را برطرف نمی کند و از طرفی فکر تان کامل استراحت نمی کند.
  • در ان شب از غذا و نحوه انجام امور ایراد نگیرید.
  • آقایون با ابداع این بازی می توانند همسرانشان را به اندازه یک دنیا خوشحال کنند. اگر هم مجرد هستین مادرتون رو سورپرایز کنید.

× این کلمه به پیشنهاد یکی از دوستان اضافه شد. البته قبلا هم تذکراتی در این خصوص داشتم.سعی می کنم دیگه یادم نره.

/ 8 نظر / 22 بازدید
sima

واقعاپیشنهادتون عالیه.منتظرپشنهادهای بعدی هستم

آرمان

اوهوکی. مگه الکیه؟ پس کی کارای آشپزخونه رو انجام بده؟ یه مرد؟ مرد خونه؟ پسر خونه؟ هرگز! هرگز! هرگز! من حاضرم بمیرم آشپزخونه نمیرم. من حاضرم بمیرم آشپزخونه نمیرم. ما رو از گرسنگی و تشنگی نترسون آبجی. ما مردان روزهای سختیم. ما شجاعیم. ما دلاوریم. ما توپیم. ما باحالیم. حوصلت سر رفت برو یک قرمه سبزی بذار بشینید با هم بخورید شوهرت یک " خسته نباشی زن" که بهت بگه ختگی از تنت در میاد به امید خدا. برم آشپزخونه؟؟؟؟؟ دیگه چی؟

سینرژی

باید بدم این مطلبتون رو پرشین بلاگ فیلتر کنه!!! به خاطر بد آموزی!!!

شاعر شنیدنی ست

من که معمولا تا برسم خونه شبه و خیلی تو آشپزخونه دیده نمی شم کلاً!!

sima

به مانیومده رسمی باشیم؟

حجازی

من وقت زیادی در آشپزخونه نمی گذرونم . شاید روزی یک ساعت . بیشترین وقت آدم رو غذاهای سرخ کردنی می گیره . وما غذاهای سرخ کردنی نمی خوریم . یعنی یه جورهایی ورود ممنوع دایمی داریم .

حجازی

تاس کباب . یتیمچه . مرغ بخار پز. ماهی بخار پز. انواع سوپ . سیب زمینی پخته با تخم مرغ پخته .عدسی . کباب . نان و پنیر و سبزی . نان وپنیر هندونه . نان و پنیر و خربزه . انواع آش . سبزی پلو با گوشت( با سبزی آماده . گوشت هم که خودش می پزه یعنی لازم نیست مدام در اشپزخانه بمانید ) سالاد ماکارونی . خوراک لوبیا . سبزی پلو با تن ماهی! ..... ماهی چند بار هم غذاهای سرخ کرده می چسبه!

حجازی

من برنج رو تا می شورم می زارم رو اجاق!