286-تعهد

همیشه برام تعهد سخت بوده، نه اینکه ادم بی تعهدی باشم از شدت مسئولیت پذیری این جوری ام!

  • از ازدواج تا یک سنی اجتناب می کردم، از تعهد همیشگیش می ترسیدم.
  • برای بچه دار شدن کلی تردید داشتم ...یک تعهد مادام العمر...خدا رو شکر تا حالا از عهده اش براومدم ولی اصلا نمی تونم_علیرغم اصرارهای اطرافیان_ به تکرارش فکر کنم.
  • دلم نمی خواد نیروهای زیر مجموعه ام زیاد بشن، چون فکر می کنم همونطور که می تونم بهشون کار ارجاع بدم باید حقوق شغلی و حرفه ای شان را هم در این آشفته بازار رشد و ارتقای "relation  base!" پیگیری کنم و با توجه به این ادم "رابطه مندی" نیستم، ترجیح می دم خودم فشار کار بیشتری رو تحمل کنم.
  • عضو گروه های اجتماعی دنیای مجازی  نمی شم چون احساس می کنم درقبال کسانی که دعوتم می کنن و پیام می ذارن و ...مسئولم و باید هر روز به این صفحات سر بزنم و به روزشون کنم و ....و این تعهد روزانه  برایم سخت است.
  • برای وبلاگ دار شدن هم چند سال صبر کردم تا مطمئن شدم که می خواهم بنویسم. *

   همیشه ادم های مسئول را با هر روحیه و دین و مسلکی دوست داشته ام...ولی نمی دونم صفت "مسئولیت پذیری" یک صفت اکتسابی است یا ذاتی و درونی؟

 * این چند وقت به خاطر بیماری پدر همسرم که مسئولیت های منو در زندگی بیشتر کرده (همسرم وقتش را بین دو خانواده تقسیم کرده) کمتر وقت سر زدن به اینترنت رو دارم و گاهی که آمار وبلاگ رو چک می کنم واقعا شرمنده کسانی می شم که سرمی زنن و با صفحه قبلی روبرو می شوند. امیدوارم بتونم زودتر به روز کنم.

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
دوران

داغ را اگر نتوانی با کسی بگویی بیچاره ات می کند... می شوی حال این روزهای من... این سال ها حتی! بغض فرو میخوری و دل می بندی به آینده... به روزهایی که می دانی آمدنشان هیچ دردی از تو دوا نمی کنند... حتی آرام ت نمی کنند... اما جز همان ها هیچ دلخوشی دیگری نداری تا به امیدش روز وشب بگذرانی و بی هدف پرسه زدنهایت را توجیه کنی... دل می بندی به روزها که مگر یکی پس از دیگری بیاید و برود و بگذرد تا تو به آن واقعه نزدیکتر شوی... به روزی که مرگ آغوش بگشاید و مرهم بیابی.. از داغی که بیچاره ت کرده است...

لینا

سلام وبلاگتون رو دیدم مطالبش قشنگ بود ازش استفاده کردم لطفا سایت مارو هم نگاه کنید http://mehestan.org/page.php?29 مطالبش راجع ساختمان هوشمنده مثل آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و غیره . اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید

پریسا

مسئولیت‌پذیری باوجود سختی‌هایی که داره، اگر بتونه به نتایج مطلوبی منجر بشه، حس خیلی خوبی به آدم میده. نمی‌تونم بگم ذاتیه یا اکتسابی، اما فکر می‌کنم قابل پرورش باشه تا حدودی. به نظرم به افرادی که با اون ها در ارتباط هستی هم بستگی داره که تا چه اندازه از تو انتظار پذیرش مسئولیت داشته باشن. البته کسانی هم هستن که با وجود هر شرایطی، همیشه بی‌مسئولیت باقی می‌مونن که همون پذیرش راه آسون‌تر و بی دردسرتره. فقط مواظب باش که تو انتخاب‌هایی که در این موارد می‌کنی، دچار وسواس نشی! برات آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بیمارتون هم هرچه زودتر سلامت بشه [لبخند]