237- سورپرایز

یک سورپرایز می خوام که خیلی خیلی خوشحالم کنه...نمی دونم از آخرین باری که خیلی خیلی خوشحال شدم چند وقت گذشته شاید به اندازه عمر مانترا +9 ماه، وقتی نتیجه آزمایش رو گرفتم....

حالا اگه خیلی خیلی هم خوشحالم نکرد عیبی نداره لااقل خیلی خوشحالم کنه...مثلا یه  دی وی دی هدیه بگیرم با صد تا آهنگ که یکی از یکی دیگه قشنگ تره و هرچی گوششون می دم سیر نشم...گوشی بزنم به گوشم و راه بیفتم برم و بدون نگرانی از ادمها و کارهایی که منتظرم هستن هر وقت دلم خواست برگردم...

یا یک پک کتاب هدیه بگیرم با 30- 40 تا کتاب که انقدر تشنه ام کند که تا صبح بیدار بمونم و بخونمشون بدون نگرانی از ساعت 6 صبح بیدار شدن ...اصلا در حال خوندن کتاب خوابم ببره و وقتی چشمام رو باز کردم بدون احساس گرسنگی و تشنگی دوباره شروع کنم به خوندن........

یا یک دوست قدیمی یک دفعه زنگ خونم رو بزنه و اینقدر با هم حرف بزنیم که نفهمیم کی صبح شد و کی شب (هر چند دوستی که هنوز دیدنش اینقدر خوشحالم کنه فعلا به ذهنم راه نمی یابد!)

یا یه سفر غیر منتظره به اسپانیا- اندلس - جایی که دیدن عکس هایش هم حس غریب قریبی بهم می ده.....یک سفر تشویقی از شرکت باشه که چه بهتر.

یا یه دوره آموزش رایگان موج سواری تو ...(هر جا بود)  با کلیه مقدمات سفر و جا و مکان و ...مرخصی تشویقی هم بدن بهم تا بدون دغدغه ی کار برم.

یا یک انگیزه و استعداد یک هویی نوشتن طوری که نتونم قلم رو زمین بذارم...این قدر بنویسم که یک کتاب بشه ...یک کتاب از همه اون چیزایی که دوست داشتم و دارم بنویسم و نشده.. 

یا یک سفر روحانی از اینایی که کوئیلو تو کتاباش می گه و پای پیاده می رن و یک کلیسای کوچک و مخروبه (یا دیری یا مسجدی) پیدا می کنن که یکی داره اونجا ساز می زنه...سازی که می بردت به بهشت.

یا لااقل یه خونه 140 متری سه خوابه تو ارتفاع! که بشه کل شهر رو از روی تراس 50 متری  پر گل و گیاهش دید....

پ.ن: نوشته بالا را وقتی نوشتم که مانترا خونه نبود رفته بود پارک..حالا که برگشته و صدای خنده و دویدن و شیطنت هاش در خانه پیچیده احساس ناشکری کردم از نوشته بالا...خدایا همین شادی ما را بس.شکرت.(در حال فضولی در ظرفی که سیب زمینی رنده کرده ام با خودش نجوا گونه ادای من را در می آورد: عژیژم نکن...جون دلم نکن...)

/ 3 نظر / 17 بازدید
حجازی

اصلا هم ناشکری نیست . حس قشنگیه . سلام

امیرعلی

سلام. آرزو می کنم همه سورپرایزهایی که خواسته اید، برایتان ایجاد شود.

پریسا

چه آرزوهای باحالی! امیدوارم حداقل چندتاش برآورده بشه یا اصلا برای این که بیشتر شگفت زده بشی، به یه چیز جالبی برسی که اصلا فکرشم نمی کردی! پی نوشت هم بامزه بود [چشمک]