آینه

آینه

تا آینه رفتم که بگیرم خبر از خود / دیدم که در آن آینه هم جز تو کسی نیست

109-...

ماه رمضون اومد و رفت.انگار که نیومده بود.
دیگه نه می تونم مسجد برم و از انرژی عبادت دسته جمعی چیزی نصیبم بشه،نه می تونم با این رسانه کثیف همراه بشم و الغوث الغوث بگم و نه تنهایی حال و حسی مونده برام.اینقدر دروغ و دورویی دیدم و به اسم دین و خدا و اسلام جنایت شنیدم که حساس شدم روی این مفاهیم .این قدر این ادما با آیات خدا سخنانشان را اغاز کرده اند و گند زده اند به فهم و شعور و احساس مردم که ضمیر ناخوداگاهم شرطی شده و حرفهای کسانی که اینگونه می اغازند برام شده دروغ محض. این قدر این رسانه های دولتی مزخرف، متظاهرانه اخبار و اتفاقات را بالعکس گفته اند که دیگه هیچ برنامه معنوی و مذهبی را از زبانشان باور ندارم.اصلا انگار رو دنده لج افتادم هرچی اینا بگن دوست دارم عکسش رو بگم و بکنم...امسال دیگه از نماز عید فطری که عاشقش هم بودم دل بریدم...اخه هیچ کدومشون رو لایق نمی دونم به نیابت از من با خالقم حرف بزنند، کسانی که در دینی که مبنایش حق گویی و حق جویی ست به خاطر منافعشون مهر سکوت به لب زدن...
فقط خدا رو شکر که تو این شرایط دو تا ادم خوب همدمم و همراهم هستن.کسانی که می شه مدام براشون درد دل کرد و نالید و شکایت کرد.از هر دو تون ممنونم.

   + آیینه ; ۳:۱٥ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳۸۸/٦/٢۸
    "آيينه شما"()

108-...

به بهانه روز معلم اظهار حسادت کرده بودم به آقای مطهری در زمینه بهره مندی از اساتیدی خاص و بزرگ، دیروز به خودم آمدم و دیدم ای بابا منم کم الکی نیستم و از محضر اساتید بزرگی در حوزه تخصص خود بهره جسته ام...آخه شما کی رو می شناسید که مکتب درس سه تن از وزرای معاصر را درکیده باشد ..نه بگید دیگه...

اینجانب شاگرد آقای علی احمدی(وزیر پیشین آموزش و پرورش) در درس ارزیابی کار و زمان؛ آقای غضنفری(وزیر فعلی بازرگانی) در درس برنامه ریزی تولید و آقای دانشجو (وزیر فعلی علوم) در درس مقاومت مصالح بوده ام....افتخاری که یقینا بسا کسا بدان آرزومندست!

 مطمئنم هیچ کدوم شون حتی  ریاست دانشگاه علم و صنعت رو هم تو خواب نمی دیدن چه برسه به وزارت یک کشور پهناور...دو تای آخری از نظر درس دادن نسبتا خوب بودن ولی از نظر شخصیتی هیچ جوری نمی شه تصور کرد مسئولیت یک وزارتخونه رو به عهده داشته باشن...به قول امیر علی این جا شباهت عجیبی به گولا گولا داره... خدا آخر و عاقبت مارو به خیر گرداند.

   + آیینه ; ۳:٥٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸۸/٦/۱۳
    "آيينه شما"()