آینه

آینه

تا آینه رفتم که بگیرم خبر از خود / دیدم که در آن آینه هم جز تو کسی نیست

107- ح ج ا ب (2)

چند وقت پیش درباره حجاب نوشتم.

این رو بخونید که بفهمید حجاب ایرانیه که منو دیوونه می کنه..اینکه مردها و زنهای ایرانی مثل بقیه "ادم " ها نیستند...."پاسخ داد:تو ایرانی هستی باید چادر بپوشی.اومدی اینجا فساد کنی ؟اومدی خودت رو نشون بدی"

   + آیینه ; ۸:٤٩ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۳۸۸/٥/٢٤
    "آيينه شما"()

106-تعطیلات

یکی دو روزیست که تعطیلات تابستانی شروع شده، خدا بخواهد عازم زادگاهم هستم تا یک هفته ای رو دور از اینترنت و روزنامه و بحث سیاسی توی هوای خوب شهرم  و کنار خانواده ام باشم. به شدت به همچین فضایی احساس نیاز می کنم .حدود سه ماهی هست که هیچ سه روزی رو پشت سر هم ارام نبوده ام.هرچه قدر هم سعی می کنم ندانم و نخوانم و نشنوم، نمی شه..شاید وقتی هم برگشتم به این زودی ها نیام سراغ این بحث ها .البته اگه بشه.

   + آیینه ; ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳۸۸/٥/۱٧
    "آيينه شما"()

105-...

چند وقتی بود همراه با خوندن روزانه نوشته هاش منتظر خبر خوبی از دایی اش بودم.از زمان دانشکده می شناسمش و از معدود بچه های معقول و قابل قبول سال های دانشکده تو ذهنمه.دیشب اول رفتم سراغ  وبلاگ همسرش و بعد وبلاگ خودش ...خیلی اشک ریختم و تا صبح کابوس دیدم ...بعد از آن دادگاه کذایی سه شب پیش که کلی اعصابم رو بهم ریخت دو شب قبل با گوش ندادن به هیچ کدوم از برنامه های خبری تلویزیون کمی آرام بودم...فکر کنم باید اینترنت رو هم حالا حالا ها تحریم کنم.

   + آیینه ; ۱٠:۱٥ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۳۸۸/٥/۱۳
    "آيينه شما"()

104-بر ما هر آنچه لایق ما هست می رود

از حدود 61 نفر مبتلای به آنفولانزای خوکی، دو سومشان حاجی بوده اند. عده ای علیرغم اعلام سازمان حج و زیارت مبنی بر از بین رفتن اولویت اعزامشان انصراف داده اند و سازمان دوباره اعلام می کند اینقدر ظرفیت خالی شده هرکی می خواد بیاد بره!!! کشورهای دیگه این همه تدبیر بهداشتی و ایمنی دارند برای جلوگیری از گسترش بیماری و کشور ما...
تو مملکتی که "مراجعش" سکوت  اختیار کرده اند و فقط تبریک و تسلیت  می گویند و دعوت به آرامش .."پزشکش" باید در گفتگوی خبری کانال 2 دست دادن با حجاج و روبوسی با آن ها را "گناه" اعلام کند و بگوید این کار در این شرایط "ثواب" ندارد. _البته وقتی در برابر شکنجه و کشتار عده ای بی گناه چیزی جز سکوت و دعوت به اطاعت از  و.م.فقیه نمی شنویم نمی شه دراین موضوعات بی اهمیت! انتظار فتوا داشت.(البته حساب تعداد اندکی از آنان را باید جدا کرد.)
من نمی دونم وقتی اسلام اسیب رساندن به بدن را حرام دانسته چه طور عده ای با احتمال بالای ابتلا به بیماری نه تنها جان خودشان که سلامت عده زیادی از دوستان ، اقوام و هموطنانشان را به خطر می اندازند که مثلا واجب دینی انجام دهند و از آن ها بدتر کسانی که در این شرایط عازم عتبات می شوند. ای خدا جهل و حماقت ما تا کجا می خواد ببردمون. به قول عصار در یکی از آخرین ترانه هاش :
هرچند مضحک است و پر از خنده های تلخ
بر ما  هر آنچه لایق ما هست می رود

   + آیینه ; ٩:۱٤ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸۸/٥/٩
    "آيينه شما"()